Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više
204.000€ (2 914 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
181.320€ (2 706 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje 4.0, 98m2, PR+1, EG, parking U Gornjem gradu u Zemunu, u blizini železničke stanice prodaje se vrlo interesantan... više
165.000€ (1 683 €/m²)
Dorcol, Palilula, Beograd
PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više
160.000€ (3 137 €/m²)
Kaludjerica, Grocka, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više
133.700€ (1 650 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više
200.541€ (2 824 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Prodaje se uknjizen, namesten, odmah useljiv stan bez ulaganja,na odlicnoj lokaciji u srcu Karaburme u ulici Patrisa Lumumbe.Stan je uknjizen... više
139.500€ (1 992 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više
88.520€ (2 011 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 126237, II/IV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više
60.000€ (2 608 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više
290.000€ (5 370 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 87744, XIV/XV, klima, lift(3), terasa, garaza, stambena zgrada. GARAZNO MESTO U CENI!Odlican stan u Simfoniji I, na jednoj od... više
450.000€ (6 250 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 142m2 (terasa), 2/6, CG, lift, interfon, garaža U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u blizini Bulevara... više
639.000€ (4 500 €/m²)