Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

STARI GRAD DORCOL 84m2 , 198240e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv,... više

198.240€ (2 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Suteren.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

AKCIJA!!! Trosoban stan 141 m², Obrenovac, Rvati – 239.700e (GARAŽNO MESTO)

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više

239.700€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 141m²
  • .sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 61m2, 82500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

82.500€ (1 352 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/2 spratova

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat