Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Lux, 98m2+20m2, Stari grad, Skadarlija ID#1568

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u... više

515.000€ (5 255 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Banjica - Paunova 77m2

Banjica, Voždovac, Beograd

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja,... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/12 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 109m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

PALILULA HALA PIONIR 94m2 , 289000e

Hala Pionir, Palilula, Beograd

U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više

289.000€ (3 074 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 6.sprat

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 159m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 7.0, 159m2, 4/4, CG, lift, telefon U pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, u zgradi sa zabeležbom svojstva... više

720.000€ (4 528 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 159m²
  • 4/4 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 90m2

Čukarica, Beograd

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 92m2, 3/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 4.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

270.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova