Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Gospodara Vučića, 2.0, 41m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130683, VPR/III, klima, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

210.000€ (5 121 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Preševska, 2.0, 80m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108381, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Svetao, dvostrano orijentisan dvosoban stan, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Zemun, Gornji Grad, Banatska, 4.0, 134m2, 335000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako... više

335.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, 3.0, 133m2, 299000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Komforan, potpuno namešten stan u potkrovlju, lux sređen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa soptvenim kupatilom, dodatno kupatilo,... više

299.000€ (2 248 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 66m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban... više

245.000€ (3 712 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Lux, 98m2+20m2, Stari grad, Skadarlija ID#1568

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u... više

515.000€ (5 255 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 65m2, 195717 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više

195.717€ (3 011 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat