Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

3.0, Dimitrija Tucovića, 66, 35m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.0, Dimitrija Tucovića, 66,35m2, 2/5, toplotne pumpe, terasa, lift Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

265.400€ (4 021 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Novi grad - Kumanovska, 92m2

Novi Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran... više

215.000€ (2 336 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 92m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Golf naselje, Žarka Vukovića Pucara, 3.0, 87m2, 220000 EUR

Golf Naselje, Beograd

Veoma komforan stan u zgradi kvalitetne gradnje, u najlepšem delu Banovog brda, nadomak Košunjaka. Trenutno je dvosoban, ali se veoma lakom... više

220.000€ (2 528 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat