Za upit kuće pronađeno 1921 oglasa

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska, 260m2

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja,... više

80.000€ (307 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

NA PRODAJU – SMART Porodična kuća u Kragujevcu (Beloševac)

Beloševac, Kragujevac

Prodaje se Smart moderna porodična kuća bruto površine 122 m², smeštena na placu od 5 ari, u mirnom delu naselja Beloševac. Objekat je novije... više

110.000€ (901 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Započet objekat u mirnoj ulici u Gloždaku

Gloždak, Paraćin

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine... više

50.000€ (625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Kuća, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje... više

110.000€ (785 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Prodaje se kuća u prirodi u Velikom Drenovcu sa parcelom od 18 ari

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u opštini Veliki Drenovac, koja je pogodna za odmor u prirodi. Kuću je moguće legalizovati i priključiti na infrastrukturu.... više

22.000€ (12 €/m²)

  • 1826m²
  • Prizemlje

Kuća namenjena izdavanju i ugostiteljstvu u Banji Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Kuća sa sedam apartmana

Tavrića obori, Jagodina

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka.... više

225.000€ (562 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u širem centru na prodaju

Širi centar, Jagodina

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom.... više

150.000€ (657 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje/1 spratova