Za upit kuće vikendice placevi Niska Banja pronađeno 70 oglasa

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Vikendica, Sićevo , 62 m2, 10 ara

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica u vikend naselju Sićevo na udaljenosti od Niša 16 km, u neposrednoj blizini restorana „Mali Vikend“ i magistralnog puta... više

63.000€ (1 016 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Plac Ostrovica

Ostrovica, Niška banja, Niš

Prodaje se parcela na prelepom mestu u Sićevačkoj klisuri, selo Ostrovica. Parcela je 23 ara. Nalazi se oko 100m od zadnjih kuća u nasejlu Ostrovica... više

11.000€ (4 €/m²)

  • 2305m²

Plac, Prosek, 14 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 1384m2. U pitanju su 3 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu,... više

15.400€ (11 €/m²)

  • 1384m²

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Plac u Proseku, 1601 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Proseku, 1601 m2. Nalazi se sa desne strane magistralnog puta Niš i Dimitrovgrad, u blizini asfaltnog puta. Teren je blago... više

15.000€ (9 €/m²)

  • 1601m²

Lepa vikendica sa prostranim placem, Prosek

Niška Banja, Niš

Niš, Prosek - Prodaje se lepa vikendica, pr + 1, od ukupno 70m2 korisne površine, sa placem od 12.78ari. U prizemlju su 2 prostorije (45m2),... više

70.000€ (1 000 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Parcela na samoj Nišavi, 300m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju udeo u parceli u Proseku, 300 m2. Nalazi se na samoj reci i pogodan je za izgradnju ugostiteljskog objekta ili vikendice. Uknjižen... više

17.000€ (56 €/m²)

  • 300m²

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Prodaje se plac u industrijskoj zoni u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se plac površine 3686m2 , u blizini Bulevara Svetog Cara Konstantina , tamponiran i spreman za gradnju. Radi se o gradsko gradjevinskom... više

200.000€ (54 €/m²)

  • 3686m²