Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano... više
20.000€ (232 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak... više
25.000€ (312 €/m²)
Stanišić, Okolina, Sombor
Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više
29.000€ (284 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više
30.000€ (535 €/m²)
Žitište
Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + supe u produzetku i odvojeni objekti... više
29.500€ (368 €/m²)
Tonja, Ćuprija
Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više
13.500€ (254 €/m²)
Centar, Novi Vinodolski
Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više
19.000€ (271 €/m²)
Pančevo
Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela.... više
27.000€ (375 €/m²)
Manđelos, Sremska Mitrovica
Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više
29.000€ (527 €/m²)
Umka, Beograd
Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više
29.000€ (707 €/m²)
Umka, Beograd
Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela.... više
30.000€ (750 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više
22.000€ (220 €/m²)