Za upit kuće Borca pronađeno 709 oglasa

PRODAJA, KOMPLETNO SREDJENA KUCA NA 12ARI PLACA, RIPANJ

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno... više

288.000€ (608 €/m²)

  • 473m²

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Extravagantna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne... više

325.000€ (615 €/m²)

  • 528m²
  • .sprat

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, Kuća, 389m2, 669000 EUR

Plavi Horizonti, Beograd

Kuća se nalazi u prestižnom zemunskom naselju Plavi horizonti.Uknjižena je na 389m2 i koristi 8 ari placa.Građena je u stilu hacijende i odlično... više

669.000€ (1 719 €/m²)

  • 389m²

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

300.000€ (578 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Lux kuća na 4,2a placa - Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, b

Fon - Bilećka, Beograd

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom... više

1.250.000€ (3 315 €/m²)

  • 377m²
  • 4.sprat

KUĆA NA BUBNJU, kod hotela Tami Residence, dvorište 118m2, 186m2

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu... više

227.000€ (957 €/m²)

  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova