Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

Petosobna kuća PETROVARADIN, 236900€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090128 - Uknjižena kroz ozakonjenje ,višesobna kuća na placu od 822m2 , front je nekih 22 m .u prizemlju dnevni boravak... više

236.900€ (1 850 €/m²)

  • 128m²

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Učiteljska, 7.0, 320m2, 300000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 102621, 6a, pr+1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza(2),... više

300.000€ (937 €/m²)

  • 320m²

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

IDEALNO ZA PORODICU I DOMAĆINSTVO!!!

Kupusina, Okolina, Apatin

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više

31.000€ (111 €/m²)

  • 277m²
  • .sprat

Kuća u Sipiću kod Rače - površina 168 m2 plac 1040 m2

Centar, Rača, Rača

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više

22.000€ (130 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Merošina, Oblačinsko jezero

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka... više

70.000€ (551 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova