Brzi brod, Medijana, Niš
Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više
130.000€ (619 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više
250.000€ (833 €/m²)
Brzi brod, Medijana, Niš
Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više
250.000€ (773 €/m²)
Šojka, Medijana, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
180.000€ (2 368 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća... više
175.000€ (566 €/m²)
Vele polje, Crveni krst, Niš
Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više
29.000€ (483 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više
566.500€ (1 748 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više
105.000€ (1 050 €/m²)
Medicinski fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju kuća Pr+1 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, površine 190m2 kod novog Kliničkog centra. Prizemlje ima funkciju dvoiposobnog... više
320.000€ (1 684 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više
392.000€ (933 €/m²)
Trupale, Crveni krst, Niš
Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više
87.000€ (604 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više
257.750€ (390 €/m²)