Za upit kuća u Nisu pronađeno 213 oglasa

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Kuća, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje... više

110.000€ (785 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Kuća namenjena izdavanju i ugostiteljstvu u Banji Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Ekluzivna kuća 360m2, nemački standard, Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se... više

412.400€ (1 145 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju kuća od 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju kuća 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa. Kuća je starije gradnje, održavana, odrađena spoljna i unutrašnja izolacija. Unutrašnjost... više

257.750€ (3 068 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Kuća 50m2, plus pomoćni objekat 33m2, Ledena stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i... više

41.200€ (824 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje