Levač, Jagodina
Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika,... više
50.000€ (416 €/m²)
Veternik, Novi Sad
Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više
247.200€ (1 471 €/m²)
Centar, Sremska Kamenica
Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više
721.000€ (1 627 €/m²)
Kupusara, Jagodina
Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više
59.000€ (1 966 €/m²)
Grocka, Grocka, Beograd
5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj... više
200.000€ (833 €/m²)
Železnička stanica, Palilula, Niš
Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više
154.000€ (1 811 €/m²)
Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus... više
90.000€ (450 €/m²)
Grejač, Aleksinac, Aleksinac
Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske... više
28.000€ (222 €/m²)
Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor
Na prodaju stara kuća na Mokroj Gori od 75 m2 na 18 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji pored asfaltnog puta i ima prelep pogled... više
82.000€ (1 093 €/m²)
Josićko naselje, Sombor
KUĆA! Josićko naselje, prodaje se kuća uknjižene veličine 354m2 , na terenu je veća i prostire se u nekoliko etaža, na velikom placu od 1227m2.... više
186.000€ (525 €/m²)
Senjak, Beograd
Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više
1.500.000€ (5 000 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više
38.000€ (463 €/m²)