Za upit kuća ili plac Beogradu pronađeno 1162 oglasa

Voždovac, Avala - Put za Bare, 86.57 ari

Avala, Voždovac, Beograd

Voždovac, Avala - Put za Bare plac, 86.57 ari, poljoprivredno zemljište, struja, voda, gas U ponudi zemljište u građevinskom području. Nalazi... više

156.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja kuce Beograd Veliki Mokri Lug

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kontakt preko vibera 0641794531WhatsApp +491788220585 Ulica Vladimira ĆorovicaVeliki Mokri Lug, Beograd12 km od centra gradaKupoprodajni ugovor... više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • 1.sprat

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Prodajem kucu u Borci

Borča, Palilula, Beograd

Prodajem kuću u Borči na Putu za Ovču, kod megamarketa "Sunce" i "Shorty", kuća 135m²,10 ari placa. Cena 130 000 €. Vlasništvo 1/1. Kontakt... više

130.000€ (962 €/m²)

  • 135m²

AVALA Podnožje, porodična kuća na 19 ari placa

Avala, Voždovac, Beograd

Porodična kuća na 19 ari placa, u samom podnožju na zapadnoj strani Avale, kod studenskog centra. Kuća je na 15km od Autokomande, 10km od Banjice. Kuća... više

320.000€ (1 000 €/m²)

  • 320m²
  • 2/2 spratova

Kupujem plac do 100km od Beograda, moze sa manjim objektom na njemu

Sopot, Beograd

Kupujem plac do 100km od Beograda, moze sa manjim objektom na njemu. Šumadija, pomoravlje... Kontakt: 065/3200500 više

0€ (0 €/m²)

  • 1000m²

Na prodaju parcele u centru Ripnja, kod Maxija

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju parcele u centru Ripnja, kod Maxija: 4043/1 (1799m2) na parceli postoji uknjižen objekat (porodična stambrna zgrada od 31m2) struja... više

0€ (0 €/m²)

  • 6409m²

Plac za investitore

stara bežanija, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju građevinski plac sa kućom, sa više pomoćnih objekata na parceli površine 16 ari u ul. Vinogradskoj br.50, kat parcela 4510/1 KO Novi... više

3.600.000€ (2 240 €/m²)

  • 1607m²

Na prodaju komforan kuca u Vranicu

Vranić, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće u Vraniću (Barajevo) – 180 m² na 20 ari placa ​Na prodaju komforna kuća na fantastičnoj lokaciji koja spaja mir prirode sa neposrednom... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • 1/1 spratova

Ritopek beograd

Svetosavska bb, Grocka, Beograd

10 ari Ili dva placa po 5 ari Sve blizu Vlasnik 0604759708 više

50.000€ (5 000 €/m²)

  • 10m²

Kuća od dve zasebne stambene jedinice, prizemlje 53m2 + suteren 30m2, Zvezdara

Mali Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kuća od dve zasebne stambene jedinice za zasebnim ulazima, prizemlje 53m2 i suteren 30m2, opština Zvezdara, ulica Pešterska Prizemlje se sastoji... više

149.000€ (1 795 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Jedinstven prelep splav na Medjici sa ili bez

Medjica, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo kao nov splav sagradjen 2024. godine. Sa ili bez mesta. Za mesto na donjem vrhu Ade medjice (ka novom mostu) možemo se dogovoriti.... više

87.999€ (1 099 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova