Za upit kuća ili plac Beogradu pronađeno 1162 oglasa

Barajevo, Guncati, Slobodana Penezića Krcuna, 60a, 52000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 98829, uknjizen, njiva. Placevi se nalaze na 2km od ulaska u Guncate sa Ibarske magistrale. Prva 2 placa su pod manjim nagibom... više

52.000€ (8 €/m²)

  • 6000m²

Rakovica, Resnik, Darinke Borovic, 11a, 110000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 101173, plac. Uknjizen plac na Suncanom bregu. Prelep, izlazi na dve ulice. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

110.000€ (100 €/m²)

  • 1100m²

Sopot, Nemenikuće, Njegoševa, 24a, 32000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski... više

32.000€ (13 €/m²)

  • 2400m²

Novi Beograd, Ledine, Šidska, 10.0, 265m2, 400000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 96376, 5a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa, stara gradnja, garaza, podrum, cela. video nadzor.Kuca u mirnom i... više

400.000€ (1 509 €/m²)

  • 265m²

Sopot, Stojnik, Morak , 3.0, 232m2, 140000EUR

Stojnik, Beograd

Agencijski ID: 75330, 11a, pr+1, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, moze zamena(), cela. Kuca i plac pripadaju vikend... više

140.000€ (603 €/m²)

  • 232m²

Čukarica, Ostružnica, Ljube Rankovića, 5.5, 228m2, 310000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 95887, 47a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

310.000€ (1 359 €/m²)

  • 228m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Grocka, Vrčin, Slavonska , 10a, 30000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92943, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

80.000€ (12 €/m²)

  • 6600m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 100m2, 370000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 92710, 7a, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, cela. Odlicno pozicionirana dvoiposobna kuca, bez ikakvih ulaganja sa lokalom... više

370.000€ (3 700 €/m²)

  • 100m²

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača , 56a, 72800EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92942, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

72.800€ (13 €/m²)

  • 5600m²