Za upit kragujevacki put pronađeno 24 oglasa

Voždovac, Ripanj, Kragujevački put, Zemljište, 1200ari, 40000 EUR

Ripanj, Beograd

Ripanj, Kragujevački Put, 12,5 ari. Plac izlazi direktno na Kragujevački Put. Front do puta 20 m, dužina oko 65 m. Nalazi se 1,5 km od marketa... više

40.000€ (33 €/m²)

  • 1200m²

Voždovac, Avala, , 4.5, 230m2, 800000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 126187, 14a, struja, bazen, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

800.000€ (3 478 €/m²)

  • 230m²

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Sopot, Mala Ivanča, Mala Ivanča, Zemljište, 4200ari, 77500 EUR

Mala Ivanča, Beograd

Sopot, Mala Ivanča, građevinska parcela od 42 ara. Odlična lokacija, na uzvišenju sa predivnim pogledom na Kosmaj. Ima tri prilazna puta iz... više

77.500€ (18 €/m²)

  • 4200m²

Na prodaju dve parcele Vozdovac-Beograd

Voždovac, Beograd

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje... više

40.000€ (12 €/m²)

  • 3192m²

Grocka, Vrčin, Slavonska , 10a, 30000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 2.0, 45m2, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 45m²

Voždovac, Avala, Prnjavor , 3.0, 100m2, 180000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava, cela.... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 100m²

Sopot, Ralja, Koviona Trešnja, 39a, 54600EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 102408, struja, uknjizen, plac. Koviona -Tresnja,Popovic,opstina Sopot. GRADjEVINSKI PLAC. Struja,voda,gas,javna rasveta,asfalt. 20... više

54.600€ (14 €/m²)

  • 3900m²

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.1... više

93.400€ (2 075 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova