Za upit Kragujevac pronađeno 308 oglasa

U ponudi kuća u naselju Erdeč 220 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više

155.000€ (704 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²

Prodaje se plac u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6,5a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog... više

23.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Čumiću

Čumić, Okolina, Kragujevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 81,99 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Njiva se nalazi u Čumiću na 20ak km od Kragujevca, sa dobrom... više

49.194€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Kragujevcu, 90,02 ara

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, koji se nalazi na putu za Jovanovac, površine 90,02 ara. Izvršena je prenamena zemljišta, a blizina grada i saobraćajnica... više

560.000€ (62 €/m²)

  • 9000m²

Plac u naselju Ilićevo, 20.11 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 20,11 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

31.200€ (15 €/m²)

  • 2011m²

Kragujevac, naselje Bresnica - kuća 80 m2, kuća 52 m2, garaža 14 m2, plac 34

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene... više

240.000€ (1 846 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Gornjoj Sabanti

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Gornjoj Sabanti, kod škole, koja je legalizovana i nalazi se na 51,24 ara placa. Udaljenost od grada je 10 km, a površina... više

44.000€ (346 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

U ponudi plac od 12,54 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

45.000€ (35 €/m²)

  • 1254m²

Prodaja renovirana kuća 69m2 u naselju Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Prodaje se potpuno renovirana kuća površine 69m2 u naselju Erdoglija. Kuća je potpuno renovirana. Urađena je fasada, izolacija, PVC stolarija... više

117.300€ (1 700 €/m²)

  • 69m²
  • .sprat

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

Na prodaju plac od 10a u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se plac u Petrovcu površine 10,27a. Plac je ogradjen, a na placu se nalaze 44 lešnika starih 9 godina i čokoti vinove loze. Postoji... više

24.720€ 0 €/m²)

  • 0m²