Za upit Kragujevac pronađeno 310 oglasa

Lokal 85 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 55 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 85 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

190.740€ (2 244 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje/3 spratova

U ponudi plac od 6,02 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

22.000€ (36 €/m²)

  • 602m²

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Gornja Sabanta - plac uz regionalni put Kragujevac Jagodina i dve stare kuće

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac na regionalnom putu Kragujevac Jagodina, sa direktnim izlazom na glavni put u širini 15 metara. Prodaju se tri katastarske parcele,... više

27.000€ (457 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Prodaje se zemljište pored Šumaričkog jezera

Šumaričko jezero, Kragujevac

Prodaje se plac površine 8,06a blizu Šumaričkog jezera idealno za izgradnju objekta. Cena 82.500 evra Zakažite razgledanje u terminu kada... više

82.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 145,41a u Jovanovcu. Zemljište se nalazi pored magistralnog puta prema Batočini. Uknjiženo. Zakažite... više

218.115€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Stan u strogom centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,... više

370.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4.sprat

Plac u naselju Petrovac, 39 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Petrovcu od 39 ari. Ovo je šest građevinskih parcela po 5,5 ari i sedmi koji ima 6,8 ari. Placevi imaju kompletnu infrastrukturu.... više

109.200€ (28 €/m²)

  • 3900m²

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje