Za upit Kragujevac pronađeno 307 oglasa

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grosnica, kuća 400 m2

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim... više

145.000€ (362 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Parcela u Kormanu 31,26 ari

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Kormanu - Korman polje. Zemljište je njiva druge klase u građevinskom području. Na parceli nema struja i voda.Prilaz... više

17.000€ (5 €/m²)

  • 3126m²

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²

Seosko gazdinstvo, Kragujevac, Velike Pčelice

Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac

Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više

350.000€ (1 535 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 25 ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak... više

100.000€ (40 €/m²)

  • 2465m²

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Kuća, Vašarište 257m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa,... više

250.000€ (972 €/m²)

  • 257m²
  • Prizemlje

Prostrano zemljište od 25, 28 ari u Trmbasu – Izgradite dom iz snova u prele

Trmbas, Okolina, Kragujevac

Tražite savršeno mesto za odmor, gde se čuju samo ptice, a pogled puca na prelepe šumadijske brežuljke? Na prodaju je prelepo zemljište u mestu... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat