Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098770 - CENA 150000 plus 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban stan na Salajci. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni... više

150.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Detelinara, Novi Sad

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan,... više

150.000€ (3 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102287. Cena stana je 147000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093385... Objavljena cena plus 3% provizije... Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran... više

150.000€ (3 658 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Vojvođanskih brigada, 1.5, 40m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Adice, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102107 - CENA 150.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Prodaje se trosoban, namešten stan na Bulevaru , na odličnoj i atraktivnoj... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/11 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1053612 - Cena 150.000 eur + 3 % provizije. Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu.... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova