Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Podbara, , 1.5, 41m2, 114400EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119190, VI/VI, lift, nov, stambena zgrada. Nov stan, neuseljavan celo potkrovlje je novo, sastoji se od jedne sobe,kupatila... više

114.400€ (2 790 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Sigurnost, kvalitet konfor - može li se poželeti više

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

114.520€ (2 544 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

114.814€ (2 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

Topao i funkcionalan stan 46m2, sa velikom terasom, III sprat – Bistrica, Nov

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je jednosoban stan površine 46 m² na Bistrici u Novom Sadu. Prostor je funkcionalno raspoređen i sastoji se od odvojene kuhinje sa... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102014 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen manji dvoiposoban stan u Adicama, na samoj granici sa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (4 107 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100574 - CENA 115.000 e + 3% agencijska provizija. Dvoiposoban stan u novoj urbanoj vili na Telepu, blizu Heroja Pinkija,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban stan, potpuno opremljen .Agencijska oznaka stana 1100364 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar. Jednoiposoban... više

115.000€ (2 804 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Betanija, Slobodana Bajića, 2.5, 43m2, 115000EUR

Betanija, Novi Sad

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 3 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova