Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 113300€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi... više

113.300€ (928 €/m²)

  • 2 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 113300€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095662 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjien lepo uredjen jednosoban stan u centru blizu Riblje... više

113.300€ (2 832 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Klisa– 71m2, novogradnja, podno grejanje, parking

Klisa, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više

113.300€ (1 595 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102465 - CENA 113.400 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

113.400€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

113.513€ (2 639 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 114000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102588 CENA 114.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen jednosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan poseduje... više

114.000€ (3 677 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/10 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat