Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Novi Sad, Telep, , 2.0, 43m2, 97400EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjizen, dvoriste/basta. Na prodaju kompletno renoviran i namesten dvorisni stan na Telepu. Stan ima... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

NOVI SAD, 97850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 5087078 Prodaje se uknjižen stan u kući u centru grada. Lepa salonska kuća, dvoiposoban stana sa tri prozora do ulice. Stan... više

97.850€ (1 716 €/m²)

  • Garsonjera
  • 57m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 98000€

Grbavica, Novi Sad

više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižena garsonjera ID#1001182

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Futoška. Uknjižena garsonjera u neposrednoj blizini Futoškog parka, Kliničkog centra i Novosadskog sajma.... više

98.000€ (3 769 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Hadži Ruvimova, 1.0, 32m2, 98000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129856, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. NOVA DETELINARA - ODLICAN, jednosoban stan 32 m2, I sprat, LIFT,... više

98.000€ (3 062 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 40m2, 98000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129215, I/IV, lift. LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 40,07 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS.... više

98.000€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova