Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Garsonjera PETROVARADIN, 65000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život,... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 66000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100161. CENA 66000 +3% agencijska provizija. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 1.0, 33m2, 66000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odlican... više

66.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 2.0, 37m2, 66600EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131647, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 37 m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Petrovaradin, Novi Sad

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep - Nameštena garsonjera ID#1000968

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

66.954€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar, , 0.5, 23m2, 67000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv.... više

67.000€ (2 913 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat