Za upit jeftini stanovi Nis pronađeno 568 oglasa

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

3.0, Centar, Pravni Fakultet, Lux opremljen stan

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/6 spratova

Četvorosoban stan kod Muzičke škole u centru grada,111m2

Čair, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 111m2, na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, jugo-zapadne... više

222.000€ (2 000 €/m²)

  • Garsonjera
  • 111m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 92.09 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po... više

222.860€ (2 422 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

više

226.600€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine... više

229.175€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 3/4 spratova

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

229.175€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/4 spratova