Za upit jeftine kuće na prodaju srbija pronađeno 1921 oglasa

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Spratna kuća u Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • /2 spratova

Prodaje se porodična kuća i 15a placa u blizini Akva Parka Doljevac

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Porodična kuća sa okućnicom, selo Krajkovac kod Merošine

Krajkovac, Merošina, Merošina

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju... više

80.000€ (212 €/m²)

  • 376m²
  • Prizemlje

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Kuca sa lokalom

Voljavče, Okolina, Jagodina

Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra.Zamenjena je stolarija, radjen nov krov, oluci,... više

80.000€ (533 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća na 15 ari placa, 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve... više

80.000€ (320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova