Za upit donje vlase Nis pronađeno 165 oglasa

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

83.900€ (1 823 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 42.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

76.860€ (1 830 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u Donjem Komrenu za započetim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac površine 355m2, u naselju Donji Komren. Na placu je započet objekat izgrđen je temelj i postoji gradjevinski materijal za zidanje... više

65.000€ (183 €/m²)

  • 355m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

113.070€ (1 766 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju. Stan se nalazi u suterenu nove zgrade, pored glavnog ulaza do stana se može doći i posebnim... više

74.400€ (1 550 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 1092m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1092 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

44.990€ (41 €/m²)

  • 1092m²

Kuća u Donjoj Vrežini, 239 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu.... više

240.000€ (1 004 €/m²)

  • 239m²
  • Prizemlje

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 65.95m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

118.700€ (1 826 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²