Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, 104 m2 u osnovi, plac 449 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju... više

112.000€ (1 076 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/1 spratova

DVE KUĆE + POMOĆNI OBJEKAT NA PLACU OD 116, 63 ARA

Vlaška, Okolina, Ćuprija

* Samo 5 minuta vožnje od centra Ćuprije! Ako tražite veliki plac, mirno okruženje i prostor za razvoj ideje, ova nekretnina nudi sjajnu osnovu!... više

128.000€ (164 €/m²)

  • 779m²
  • 3/3 spratova

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo,... više

63.800€ (1 386 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Plac 29 ari, Urovci, Obrenovac – 23.200€

Urovci, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac 29ari u Urovcima, u neposrednoj blizini Šabačkog puta. Plac je pravugaonog oblika, izlazi svojim zadnjim delom na potok, koji... više

23.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 5.5 ari, Barič, Obrenovac - 11.500€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 5.5 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Klisa, Sentandrejski put, 155a, 70000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste... više

70.000€ (4 €/m²)

  • 15500m²

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53560€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100625. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se na par minuta... više

53.560€ (2 060 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²