Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 2.0, 40m2, 140000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Prodaja placa 12, 9 ari u Jajincima kod restorana Oaza

Jajinci, Voždovac, Beograd

Na prodaju plac od 12,9 ari u Jajincima kod restorana Oaza, idealan za gradnju porodičnih kuća ili stambenog objekta. Na placu se nalaze dva... više

240.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju zemljište 12.73 ari Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, 12.73 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo... više

14.000€ (10 €/m²)

  • 1273m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 127700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

127.700€ (3 547 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²

Novi Sad, Rotkvarija, Lukijana Mušickog, 4.0, 198m2, 399000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjizen, novogradnja. Izuzetno privlacna kuca u sirem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina... više

399.000€ (2 015 €/m²)

  • 198m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 289000€

Centar, Novi Sad

Centar , četvorosoban stan 90 m², prvi sprat, dvostrano orijentisan — jedna od najtraženijih gradskih ulica. Agencijska oznaka stana 1065478,... više

289.000€ (3 211 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/8 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 179800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100460. CENA stana 179 800e + 3% agencijske provizije. Parking mesto je rezervisano za Vas. Dvorišni stan u strogom centru... više

179.800€ (3 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 58m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u Durlanu, 40m2 + terasa 45m2. Odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja.... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju fenomenalan plac na Đurđevom brdu, Jagodina

Đurđevo brdo, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu.... više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju – luksuzan, uhodan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica,

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim... više

260.000€ (1 083 €/m²)

  • 240m²
  • 2/2 spratova