Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

BW RIVIERA - SPEKTAKULARAN POGLED 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera predstavlja sinonim za kvalitet, prestiz i perfektnu investiciju. Ovaj rezidencijalni stambeno-poslovni objekat je projektovan i... više

1.660.000€ (7 477 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.1 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju zemljište – Veliko Polje, Obrenovac – 2, 11 ha + šuma uz Kolub

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se veliko i funkcionalno zemljište ukupne površine 2,11 hektara u naseljenom delu Velikog Polja (Obrenovac). ✅ 9 ari građevinsko zemljište... više

36.100€ 0 €/m²)

  • 0m²