Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

Barajevo, Boždarevac, Dragomira Milovanovića Mirka , 12.0, 500m2, 157000EUR

Boždarevac, Beograd

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar,... više

157.000€ (314 €/m²)

  • 500m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Sanska , 4.0, 88m2, 299000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjizen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan cetvorosoban stan, odlicno... više

299.000€ (3 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 60m2, 138000 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

138.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

+SOPOT VN 3849

Parcani, Sopot, Beograd

Na obroncima Kosmaja, u selu Parčani, na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 78,65 ari. Plac se nalazi u mirnom i zelenom okruženju,... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća po ceni jednosobnog stana!

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Renoviran stan na mirnoj lokaciji – spreman za useljenje

Tabane, Jagodina

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više

50.000€ (1 219 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

STAN NA PRIZEMLJU!

Selenča, Sombor

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je... više

85.000€ (1 103 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Novi Beograd, Arena, , 4.0, 120m2, 540000EUR

Blok 25 (arena), Beograd

Agencijski ID: 128992, PR/, terasa, uknjizen, renoviran, ugostiteljski objekat. Prodaje se kompletan i uhodan ugostiteljski objekat koji obuhvata... više

540.000€ (4 500 €/m²)

  • 120m²