Hala Pionir, Beograd
Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više
237.500€ (2 861 €/m²)
Centar, Beograd
Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više
300.000€ (5 000 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više
151.200€ (2 100 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više
195.000€ (2 867 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više
125.000€ (3 205 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više
79.000€ (2 548 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Koraćica, Beograd
Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac povrsine 1 ha 95 ar 71 m u podnozju Kosmaja, selo Koracica. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, pored... više
175.000€ (8 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više
146.102€ (2 922 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više
144.710€ (2 894 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
139.200€ (2 900 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
93.510€ (3 016 €/m²)