Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića - Zona 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je... više

330.000€ (911 €/m²)

  • 362m²

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Lovranska, Kuća, 300m2, 440000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Uknjižena na 75m2. Prodaju se dve kuće na placu od 3.4 ara. Postoje dve zidane garaže, ogromna zidana terasa od 30m2, jedna kuća ima prizemlje... više

440.000€ (1 466 €/m²)

  • 300m²

PRODAJA, UKNJIZENA KUCA U ZEMUNU NA 1, 2 ARA PLACA

Zemun, Zemun, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više

110.000€ (3 235 €/m²)

  • 34m²

Plac 18, 54 ari, Obrenovac, Belo Polje - 65000 €

Belo Polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji u građevinskom području u naselju Belo Polje, površine 18,54 ari. Plac je ravan, pravilnog pravougaonog... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Central Palace - Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više

319.000€ (3 797 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 6/7 spratova