Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Zmaj Jove Jovanovića, 1.0, 37m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Ekskluzivna ponuda- Luksuzan trosoban stan u samom srcu grada 67m2

Centar, Medijana, Niš

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Nov dvoiposoban stan u izgradnji – Palilula, 66m², povraćaj PDV-a

Palilula, Niš

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa... više

128.000€ (1 939 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Na prodaju četri parcele u Aleksandrovu ukupne površine 5431m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju četri parcele u selu Aleksandrovo, opština Merošina, ukupne uknjižene površine 5431m2. Parcele se nalaze na odličnoj lokaciji,... više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5431m²

Plac Na Fruškoj Gori, 2480 m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice,... više

93.000€ (37 €/m²)

  • 2480m²

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

97.708€ (1 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

72.556€ (1 909 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova