Za upit dgkanal inr s pronađeno 7111 oglasa

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina, 30m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava... više

122.000€ (4 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Plac za gradnju , Čamurlija, 2482m2, Preko puta Nišekspresa

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Čamurliji, preko puta Nišekspresa uknjižene površine 2482 m2. Plac se nalazi u građevinskom području, u naseljenom delu.... više

24.999€ (10 €/m²)

  • 2482m²

Vračar, Crveni krst - Šumatovačka 69m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više

244.800€ (3 179 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, , 18m2, 34000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom... više

34.000€ (1 888 €/m²)

  • 18m²