Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

Grocka, Boleč, 22 decembra , Zemljište, 1050ari, 55000 EUR

Boleč, Beograd

Boleč, građevinska parcela od 10,5 ari. Dimenzije placa 14m x 84m, blag nagib ka ulici. Parcela izlazi direktno na asfaltiranu ulicu 22 decembra.... više

55.000€ (52 €/m²)

  • 1050m²

STARI GRAD DORCOL 38m2 , 230000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Knez Miletina, 1.0 lokal od 38 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, tel, lift, interfon, odmah useljiv,... više

230.000€ (6 052 €/m²)

  • 38m²

Prodajem plac u Vrbovnu

Lazarevac, Beograd

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini... više

48.000€ (9 €/m²)

  • 5000m²

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica, 95.63a

Koraćica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95.63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km... više

79.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Batajnica - Pustara, 45.84a

Batajnica, Zemun, Beograd

Zemun, Batajnica - Pustara plac/građevisnko zemljište 45.84a U ponudi plac/građevinsko zemljište u Batajnici, blizu pruge i Batajničke petlje... više

163.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Batajnica - Klin, 53, 07 ari, uknjižen ID#1556

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 53.07 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 54.09 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Batajnica - Klin, 54.09 ari, uknjižen ID#1557

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 54.09 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 53.07 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Mirijevo, Pirandelova, 27a, 430000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela... više

430.000€ (159 €/m²)

  • 2700m²

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 69m² Lux, novogradnja, Vidikovac, sa

Vidikovac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica).... više

224.500€ (3 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • vp/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova