Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

300.000€ (578 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina, 30m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava... više

122.000€ (4 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Vračar, Crveni krst - Šumatovačka 69m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više

244.800€ (3 179 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 227000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

227.000€ (3 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Stan u novogradnji u centru Ćuprije – 60 m²

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno... više

85.870€ (1 431 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova