Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Plac pored glavnog puta u Pejkovcu, 48 ari

Pejkovac, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju parcela - trenutno poljop.zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko i izgradnju različitih objekata stambeno -... više

49.500€ (10 €/m²)

  • 4786m²

Poljoprivredno zemljište 75 ari, Obrenovac, Zvečka

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 75 ari u selu Zvečka, nedaleko od Obrenovca. Dobrog kvaliteta, pogodno za sve kulture. Postoji... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 2, 72 ha, Obrenovac, Veliko Polje – 27 200 €

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 2 ha i 72 ara u Velikom Polju kod Obrenovca. Parcela poseduje prilaz sa nasutog puta, asfaltni... više

27.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića, 400m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća za više članova ili dve porodice u gradu

Levač, Jagodina

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum,... više

105.000€ (305 €/m²)

  • 344m²
  • /3 spratova

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Poslovni objekat u izgradnji, 326 m2, plac od 9.641 m2, Mramorsko brdo

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju poslovni objekat u izgradnji, prvenstveno planiran za savremeni tehnički pregled za vozila, sa dve linije (teretni... više

500.000€ (1 533 €/m²)

  • 326m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu... više

159.500€ (2 492 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • vp/1 spratova

Plac u Kragujevcu, u blizni prvog kružnog toka, na ulazu u Kragujevac iz pravc

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena... više

270.000€ (148 €/m²)

  • 1824m²