Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Lasla Gala, 1.5, 37m2, 120000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 124919, V/VI, dupleks, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dupleks na Grbavici... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Fenomenalan Penthaus kod Akva parka sa pogledom na ceo grad

Akva Park, Jagodina

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće... više

246.400€ (1 400 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 176m²
  • 5/5 spratova

Plac na Gružanskom jezeru

Žunje, Knić, Knić

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru, udaljen na 100m od vode. Moguća kupovina celog placa a i parcijalno uz dogovor sa vlasnikom. Za sve informacije... više

31.000€ (11 €/m²)

  • 2813m²

Čukarica, Ostružnica, zabran, 31a, 123100EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 106644, struja, uknjizen. Prodaje se plac u Ostruznici, dozvoljena gradnja. Ima struje, vode, gasovod prolazi pored parcele.... više

123.100€ (39 €/m²)

  • 3100m²

Budva, Jaz, Krimovica, 10.0, 250m2, 450000EUR

Jaz, Budva

Agencijski ID: 99297, bazen, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. 250kv dvorosta oko objekta, 6 apartmana, svaki apartman ima svoje parking... više

450.000€ (1 800 €/m²)

  • 250m²

Novi Sad, Petrovaradin, Račkoga, 2.0, 45m2, 112500EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130996, VPR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji ulica Rackog u Petrovaradinu. Zgrada... više

112.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića, 400m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 24, 59 ari

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 24,59 ari Odličan prilaz,uz asfaltni put. Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Centar - Pivara, poslovni prostor 140 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra... više

400€ (2 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Voždovac - Vojvode Vlahovića, 37m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom... više

119.000€ (3 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova