Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Proizvodna hala u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz.... više

255.000€ (364 €/m²)

  • 700m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Slana Bara, Novi Sad

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, 74m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više

305.000€ (4 121 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 2.0, 55m2, 249000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/9 spratova

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Sredačka, 3.0, 90m2, 330000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

330.000€ (3 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Podbara, Kosovska, 3.5, 116m2, 370000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129576, III/VIII, lift, uknjizen, renoviran, podrum. Na prodaju odlican cetverosoban stan na Podbari , ulica Kosovska na trecem... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/8 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Lovranska, Kuća, 300m2, 440000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Uknjižena na 75m2. Prodaju se dve kuće na placu od 3.4 ara. Postoje dve zidane garaže, ogromna zidana terasa od 30m2, jedna kuća ima prizemlje... više

440.000€ (1 466 €/m²)

  • 300m²