Za upit dgkanal in rs pronađeno 8366 oglasa

U INDUSTRIJSKOJ ZONI! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA ODLIČNOJ LOKACIJI!

Okolina, Sombor

PLAC! 427a! GRAĐEVINSKO ZEMLIŠTE! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 427a, u industrijskoj zoni na odličnoj lokaciji, nedaleko... više

299.980€ 0 €/m²)

  • 0m²

POSLOVNI PROSTOR!!! CENTAR!!

Centar, Sombor

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više

103.000€ (1 019 €/m²)

  • 101m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 1608m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1608m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta,... više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1608m²

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više

235.000€ (3 175 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Prodaje se garsonjera u Temerinu, 26m2

Centar, Temerin

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj... više

81.600€ (3 138 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4.sprat

Poljoprivredno zemljište 2 ha, Ub, Brgule – 13 000 €

Brgule, Okolina, Ub

Na prodaju  poljoprivredno zemljište  površine  1,82ha u Brgulama. Pogodan za sve poljoprivredne kulture, sastoji se iz tri njive, koje imaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 38, 54 ari ID#1622

Rupčine, Čukarica, Beograd

Na prodaju građevinski plac, površine 38,54 ari, oformljena građevinska parcela, spremna za gradnju. Na placu je dozvoljena gradnja P+1+Ptk,... više

580.000€ 0 €/m²)

  • 0m²