Šikara, Sombor
KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više
98.000€ (563 €/m²)
Krunska, Beograd
Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više
219.000€ (3 369 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550... više
49.000€ (3 500 €/m²)
Koraćica, Beograd
Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac povrsine 1 ha 95 ar 71 m u podnozju Kosmaja, selo Koracica. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, pored... više
175.000€ (8 €/m²)
Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci
Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više
206.000€ (61 €/m²)
Mislođin, Obrenovac, Beograd
Na prodaju plac u građevinskom području u mestu Mislođin kod Obrenovca, površine 42.74 ara koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja... više
32.000€ 0 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više
155.900€ (1 834 €/m²)
Orašje, Vlasotince, Vlasotince
Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više
16.000€ (179 €/m²)
Voljavče, Okolina, Jagodina
Prodaje se plac (građevinsko zemljište) u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 33,37 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju,... više
16.700€ 0 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više
76.000€ (408 €/m²)
Crveni pevac, Medijana, Niš
Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje kod Crvenog pevca u blizini Dom zdravlja. Lokacijski pogodno za kliniku, predstavništva, različite,... više
400.000€ (1 481 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više
105.000€ (1 750 €/m²)