Za upit dgkanal in rs pronađeno 8400 oglasa

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova, 125m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan... više

340.000€ (2 720 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 125m²
  • vp/4 spratova

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 470000€

Centar, Novi Sad

Prelep kompletno adaptiran četvorosoban stan sa dve predivne terase u jednoj od omiljenih zgrada u ovom kraju. Ušuškana, izuzetno kvalitetna... više

470.000€ (4 122 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Sopot, Babe, Partizanski put, 20a, 70000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127359, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

70.000€ (35 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 10a, 35000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127358, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

35.000€ (35 €/m²)

  • 1000m²

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU VIKENDICA – 150 m OD VELIKE MORAVE – PLAC 15, 62 ARI

Tonja, Ćuprija

U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više

13.500€ (306 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 0.5, 32m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130176, III/, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renovirana i namestena salonska garsonjera u samom centru grada. Visina... više

120.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 3.sprat