Za upit dgkanal in rs pronađeno 8400 oglasa

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 101m2, 280000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvoriste i ulica (spavace... više

280.000€ (2 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

4.0 Centar, Sinđelićev Trg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija... više

168.000€ (1 680 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 2/5 spratova

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića, 129m2

Medaković II, Voždovac, Beograd

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan... više

220.000€ (1 705 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 129m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju građevinsko zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac (građevinsko zemljište) u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 33,37 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju,... više

16.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka, 110m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4.0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj... više

415.800€ (3 780 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 4/7 spratova

NA PRODAJU VIKENDICA – 150 m OD VELIKE MORAVE – PLAC 15, 62 ARI

Tonja, Ćuprija

U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više

13.500€ (306 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Popovica - Uknjižena kuća ID#3000116

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više

494.400€ (1 051 €/m²)

  • 470m²
  • 3.sprat