Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Plac u Ždraljici na Žeželju 24 ara

Žeželj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Ždraljici na Žeželju od 24,38 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi pašnjak. Nalazi se u blizini vodovoda.... više

19.000€ (7 €/m²)

  • 2438m²

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto u garaži ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU IMANJE 43 hektara ZLATIBOR!!!

Semegnjevo, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju imanje od 43 hektara udaljeno 6 km od centra Zlatibora i 1 km od Zlatiborskih jezera. Na imanju je dozvoljena gradnja hotela, apart... više

2.150.000€ (5 €/m²)

  • 430000m²

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0, 14m2, 49000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550... više

49.000€ (3 500 €/m²)

  • 14m²

Na prodaju jednosoban stan u naselju Tabane, Jagodina – 41m², kompletno name

Tabane, Jagodina

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan... više

45.000€ (1 097 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova