Za upit dgkanal in rs pronađeno 8398 oglasa

Plac 50 ari, Barajevo, Vranić – 52 000 €

Vranić, Barajevo, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 50,47 ari u Vraniću, opština Barajevo, približnih dimenzija 43x117m. • Plac se nalazi u mirnom... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Sopot, Sedmog jula , Zemljište, 3369ari, 200000 EUR

Sopot, Beograd

Građevinsko zemljište na Kosmaju, centar sela Rogača, opština Sopot. Plac čine 2 katastarske parcele, na manjoj (1236m2) se nalazi nezavršen... više

200.000€ (59 €/m²)

  • 3369m²

Odlična stambeno poslovna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život,... više

392.000€ (859 €/m²)

  • 456m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan dvosoban stan ID#1000980

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj... više

168.920€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Plac u Vrnjačkoj Banji, 43,55 ara

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata... više

128.900€ (29 €/m²)

  • 4355m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 100m2, 480000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca... više

480.000€ (4 800 €/m²)

  • 100m²

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

DVOSOBAN STAN OD 50m2 U VISOKOM PRIZEMLJU

Bolnica, Ćuprija

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost.... više

49.000€ (980 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Poslovno magacinski prostor, 907 m2 na 21 ari placa

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor... više

280.000€ (270 €/m²)

  • 1036m²
  • Prizemlje

GROCKA GROCKA 418m2 , 1000000e

Grocka, Grocka, Beograd

ODLICAN,NOV, POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT, NEPOSREDNO UZ PUT. SVA INFRASTRUKTURA. POSLOVNI PROSTOR - PRIZEMLJE: KANCELARIJA I RADNI PROSTOR - SPRAT:... više

1.000.000€ (2 392 €/m²)

  • 418m²

Planina, Centar, -, 2.0, 60m2, 269999 EUR

Centar, Kopaonik

Veoma komforan apartman u luksuznoj planinskoj vili, izuzetno kvalitetno opremljen i sređen. Poseduje prostrane prostorije - dnevni boravak... više

269.999€ (4 499 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

PORODIČNA KUĆA! BEZDANSKI PUT

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska... više

140.000€ (324 €/m²)

  • 432m²
  • /1 spratova