Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Novi Sad, Telep, , 2.0, 43m2, 97400EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjizen, dvoriste/basta. Na prodaju kompletno renoviran i namesten dvorisni stan na Telepu. Stan ima... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 165000€

Klisa, Novi Sad

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2... Agencijska oznaka stana 1101995. Cena stana je 165000e +3% agencijska... više

165.000€ (2 357 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji, II sprat, 70 m2

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i... više

98.000€ (1 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/2 spratova

Plac 14.58 ari, Obrenovac - 60 000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac, površine 14.58 ari u građevinskom području u Obrenovcu, naselje Dudovi. Sastoji se iz dve parcele , ima mogućnost priključka... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 70 ari, Obrenovac, Mislođin – 15 000 €

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 69,34 ara u Mislođinu, približno dimenzije 55m x 120m • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova