Pančevo
Agencijski ID: 84698, 4.2a, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, garaza, parking. 3 stambena nivoa (1,2 sprat +pk) ,... više
460.000€ (1 333 €/m²)
Ugrinovci, Beograd
Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više
250.000€ (1 453 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više
125.000€ (1 388 €/m²)
Ključ, Beograd
Agencijski ID: 129242, uknjizen, plac. Plac ima 87 a,vodi se u katastruse kao zemljiste u gradjevinskom podrucju,njiva 3 klase,po katastru... više
290.000€ (33 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više
245.000€ (1 713 €/m²)
Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa
Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2,... više
77.500€ (310 €/m²)
Centar, Sombor
STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više
139.000€ (562 €/m²)
Filozofski fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više
192.900€ (2 411 €/m²)
Stubline, Obrenovac, Beograd
* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više
22.000€ (578 €/m²)
Boleč, Beograd
Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više
87.000€ (1 380 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više
270.000€ (5 294 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više
101.000€ (2 195 €/m²)