Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Zemlja u Kormanu odlična lokacija

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju 1,072 ha zemlje u Kormanu za 165.000 e . Nalazi se pored puta i odlična je lokacija za poslovnu delatnost. U sastavu je više parcela... više

165.000€ (15 €/m²)

  • 10716m²

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Prodaja, Lokal, Smederevo, Centar

Centar, Smederevo

Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal... više

32.000€ (1 391 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Ključ, Majke Angeline bb,tabla 075, 87a, 290000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 129242, uknjizen, plac. Plac ima 87 a,vodi se u katastruse kao zemljiste u gradjevinskom podrucju,njiva 3 klase,po katastru... više

290.000€ (33 €/m²)

  • 8700m²

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova