Centar, Jagodina
Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon više
290.000€ (1 318 €/m²)
Centar, Jagodina
* karatavan, plac je lep izlazi na dve ulice * garaža 20m2, podrum 40m2 više
160.000€ (1 290 €/m²)
Centar, Paraćin
Tri spavaće sobe, dvadnevni boravaka,kuhinja,trpezarija, dva kupatila,tri terase,garaža pomoćna zgrada površine 35m2 može zamena za stan u Paraćinu... više
120.000€ (600 €/m²)
Centar, Sombor
STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više
139.000€ (562 €/m²)
Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više
999.999€ (1 999 €/m²)
Tavrića obori, Jagodina
Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više
95.000€ (475 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 112624, 3.5a, prizemna, klima, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, tavan, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE -... više
450.000€ (2 812 €/m²)
Stubline, Obrenovac, Beograd
Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više
119.000€ (661 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više
100.000€ (2 439 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više
566.500€ (1 748 €/m²)
Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka
Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više
41.500€ (436 €/m²)
Centar, Zrenjanin, Zrenjanin
Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više
391.400€ (1 030 €/m²)